ثبت نام پزشکان
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 115ثبت نام پزشکان

 

 ثبت نام رایگان پزشکان 

پزشکان محترم می توانند به صورت رایگان در سایت پزشکی به زبان ساده ثبت نام نموده و خود را به مردم و بیماران معرفی کنند.

برای ثبت نام نیاز است تا عکس، بیوگرافی، آدرس مطب و شماره تلفن مطب را به ایمل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.  پس از بررسی، اطلاعات شما در قسمت بانک پزشکان به مردم ارائه می شود.

 

 سفارش بلاگ برای پزشکان 

شما پزشکان محترم می توانید با استفاده از این سرویس امکانات یک سایت شخصی را بدون نیاز به اطلاعات اختصاصی در خدمت داشته و در آن مطلب و مقالات ، اخبار مطب و اطلاعیه ها را قرار دهید.

هزینه سالیانه 700 هزار تومان (بدون هزینه اولیه )

 

 سفارش سایت شخصی  

با استفاده از این سرویس شما می تواند به صورت مستقل (باید آگاه به مسائل وب سایت و هاستیگ باشید) سایت شخصی داشته و در صورت نیاز به پشتیبانی با هزینه ی مناسب توسط سایت پزشکی به زبان ساده انجام می شود.

هزینه ی اولیه سفارش سایت شخصی 1 میلیون تومان می باشد! 

پشتیبانی سالانه 1 میلیون تومان(اگر آشنایی با مسائل وب هاستیگ و مدریت محتوا ندارید پشتیبانی شدیدا توصیه می شود)

توجه ! قالب های سایت شخصی و بلاگ برای تمامی  پزشکان یکسان (یونیک می باشد)

 

 تفاوت بلاگ با سایت چیست ؟ 

تفاوت این دو سرویس فقط در آدرس اینترنتی می باشد. آدرس سایت شخصی به صورت www.doctorname.ir می باشد، حال آنکه در بلاگ به صورت  doctorname.medpro.ir می باشد. بلاگ همانند یک سایت شخصی است که زیر مجموعه سایت پزشکی به زبان ساده می باشد و علی رغم برخورداری از اعتبار سایت پزشکی به زبان ساده تمامی نیازهای فرد را به طور کامل برآورده می کند.

 

 ایجاد بنر در صفحات سایت پزشکی به زبان ساده  

شما می توانید با سفارش بنر اختصاصی، خدمات و تبلیغات اختصاصی خود را در صفحات اصلی سایت قرار دهید و در صورت داشتن وب سایت و یا بلاگ، آن بنر را به سایت شخصی خود لینک کنید (به این مفهوم که پس از کلیک بر روی عکس یا بنر بازدید کننده به سایت یا بلاگ شخصی شما منتقل می شود).

هزینه ی بنرها در قسمت راست ماهیانه 250 هزار تومان و در سمت چپ سایت ماهیانه 300 هزارتومان می باشد.

 

قبل از سفارش می توانید با شماره تلفن 09357220918 تماس حاصل نموده و هرگونه سوال خود را مطرح کنید.

برای سفارش نیز می توانید مبالغ مشخص شده به شماره کارت "2861 2030 5310 6273" به نام مسعود شعبانی واریز کرده و عکس فیش واریزی را به همراه اطلاعات اولیه برای سایت (نظیر نام پزشک، آدرس مطب، شماره تلفن مطب و ... ) را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید. 

سفارش شما پس از آماده سازی همراه با نام کاربری و رمز عبور به همان ایمیل ارسال می شود.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید

درباره پزشکی به زبان ساده

پزشکی به زبان ساده می کوشد تا اطلاعات معتبر و به روز پزشکی و سلامت دنیا را به زبانی ساده در اختیار عموم قرار دهد.توجه شود که مقالات ما صرفا برای افزایش آگاهی و آشنایی بیشتر با مسائل پزشکی می باشد و نباید توصیه پزشکی تلقی شوند.

جدیدترین ارسال ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید