داروشناسی

داروهای شایع

قرص پیرانتل پاموات چیست

قرص پیرانتل پاموات برای چیست

قرص پیرانتل پاموات دارویی است که برای درمان برخی بیماری های انگلی نظیر کرم های روده ای مانند کرمک مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین قرص پیرانتل پاموات می تواند برای درمان برخی عفونت های انگلی دیگر نظیر کرم های انگلی نیز مورد استفاده قرار گیرد. 

ادامه مطلب...

شامپو لیندان 1 درصد

شامپوی لیندان 1 درصد دارویی است که برای درمان برخی بیماری های انگلی نظیر شپش مورد استفاده قرار می گیرد. به خاطر داشته باشید که شامپوی لیندان برای پیشگیری از شپش توصیه نمی گردد و تنها در درمان شپش به کار برده می شود.

ادامه مطلب...

شامپو پرمترین چیست

شامپو پرمترین 1 درصد برای چیست

شامپوی پرمترین 1 درصد دارویی است که برای درمان برخی بیماری های انگلی نظیر شپش مورد استفاده قرار می گیرد. به خاطر داشته باشید که شامپوی پرمترین برای پیشگیری از شپش توصیه نمی گردد و تنها در درمان شپش به کار برده می شود.

ادامه مطلب...

شیاف بیزاکودیل کودکان

شیاف بیزاکودیل 10 چیست و برای چیست. عوارض و عوارض جانبی شیاف بیزاکودیل در بارداری شیردهی حاملگی برای کودکان و نوازدان چگونه است. موارد استفاده شیاف بیزاکودیل در درمان یبوست قبل از کولونوسکوپی و رادیوگرافی چیست. اطلاعات دارویی شیاف بیزاکودیل در دارویاب و ویکی پدیا چیست. آیا قرص و شیاف بیزاکودیل 5 و 10 میلی گرم لاغر می کنند؟

خواص فواید مضرات بیزاکودیل چه قرصی است. طریقه مصرف نحوه مصرف و موارد مصرف شیاف بیزاکودیل چیست.

شیاف بیزاکودیل برای چیست 

شیاف بیزاکودیل دارویی است که برای درمان یبوست مورد استفاده قرار می گیرد. شیاف بیزاکودیل با تغییراتی که در پایانه های عصبی سطح روده بزرگ یا کولون می گذارد موجب بهبود حرکات روده ای و راحت تر شدن دفع مدفوع می گردد. 

ادامه مطلب...

شربت لاکتولوز چیست

شربت لاکتولوز برای چیست. ملین و مسهل لاکتولوز موارد مصرف گوناگونی ندارد و معمولا برای درمان یبوست مورد استفاده قرار میگیرد. عوارض و عوارض جانبی شربت لاکتولوز در بارداری شیردهی و دوران حاملگی چیست. آیا از شربت لاکتولوز می توان در کودکان و نوزادان نیز بهره گرفت؟ مکانیسم اثر لاکتولوز در دارویاب و ویکی پدیا چیست.عوارض شربت لاکتولوز در دیابت یبوست چیست.

برای آشنایی با میزان مصرف زمان مصرف و طریقه مصرف شربت لاکتولوز اطلاعات دارویی درون جعبه را مطالعه نمایید.

شربت لاکتولوز برای چیست

شربت لاکتولوز دارویی است که برای درمان یبوست مورد استفاده قرار می گیرد. شربت لاکتولوز با تغییراتی که در روده بزرگ یا کولون تحت تاثیر باکتری های روده ای می کند موجب افزایش و جذب آب به درون روده و به دنبال آن بهبود حرکات روده ای و راحت تر شدن دفع مدفوع می گردد. 

ادامه مطلب...

شربت سناگل کودکان

شربت سناگل برای کودکان چیست و برای چیست. شربت سناگل برای یبوست سناگل استفاده می شود و از فواید و خواص داروهای گیاهی سناگل در تولید آن بهره می برند. ملین و مسهل سناگل در درمان یبوست مورد استفاده قرار می گیرد و از محصولات گیاهی است. به علت تولید گیاهی آن پوشش بیمه ای ندارد و به همین دلیل قیمت آن ممکن است از سایر ملین ها کمی بیشتر باشد. برای آشنایی با نحوه استفاده، زمان مصرف و طریقه استفاده شربت سناگل یا قرص آن اطلاعات درون جعبه آن را مطالعه نمایید.

خواص و فواید درمانی شربت سناگل برای درمان یبوست کودکان

شربت سناگل دارویی است که برای درمان یبوست مورد استفاده قرار می گیرد. شربت سناگل با تغییراتی که در روده تحت اثر باکتری های روده ای می کند  موجب بهبود حرکات روده ای و راحت تر شدن دفع مدفوع می گردد. 

ادامه مطلب...

قرص سی لاکس

قرص سی لاکس چیست و چه عوارضی دارد. موارد استفاده سی لاکس در بارداری شیردهی حاملگی و برای کودکان چیست. سی لاکس برای لاغر شدن خوب است و می توان در رژیم غذایی لاغری از آن استفاده نمود. اثرات خواص فواید و مکانیسم اثر ملین و مسهل سی لاکس چیست. زمان خوردن روش مصرف موارد استفاده و جایگزین سی لاکس برای یبوست دارویاب ویکی پدیا و لاغری چیست.

قرص سی لاکس برای لاغری

قرص سی لاکس دارویی است که برای درمان یبوست مورد استفاده قرار می گیرد. قرص سی لاکس با تغییراتی که در روده تحت اثر باکتری های روده ای می کند  موجب بهبود حرکات روده ای و راحت تر شدن دفع مدفوع می گردد. 

ادامه مطلب...

درباره پزشکی به زبان ساده

پزشکی به زبان ساده می کوشد تا اطلاعات معتبر و به روز پزشکی و سلامت دنیا را به زبانی ساده در اختیار عموم قرار دهد.توجه شود که مقالات ما صرفا برای افزایش آگاهی و آشنایی بیشتر با مسائل پزشکی می باشد و نباید توصیه پزشکی تلقی شوند.

جدیدترین ارسال ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید