اخبار پزشکی

اخبار پزشکی

برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری

برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری چگونه باید باشد؟

همانطور که می دانیم تغذیه، رژیم غذایی و مکمل ها در افزایش حجم عضلات در کنار تمرینات سنگین بدنسازی الزامی و ضروری است. بنابراین برای داشتن عضلاتی حجیم و خوش ترکیب در زیبایی اندام بایستی یک برنامه غذایی بدنسازی برای لاغری نیز اتخاذ نمود.

ادامه مطلب...

برنامه غذایی بدنسازی برای افزایش حجم

برنامه غذایی بدنسازی برای افزایش حجم چگونه باید باشد؟

همانطور که می دانیم تغذیه، رژیم غذایی و مکمل ها در افزایش حجم عضلات در کنار تمرینات سنگین بدنسازی الزامی و ضروری است. بنابراین برای داشتن عضلاتی حجیم و خوش ترکیب در زیبایی اندام بایستی برنامه غذایی بدنسازی برای افزایش حجم نیز اتخاذ نمود.

ادامه مطلب...

برنامه غذایی بدنسازی فیتنس

برنامه غذایی بدنسازی فیتنس چگونه باید باشد؟

همانطور که می دانیم تغذیه، رژیم غذایی و مکمل ها در افزایش حجم عضلات در کنار تمرینات سنگین بدنسازی الزامی و ضروری است. بنابراین برای داشتن عضلاتی حجیم و خوش ترکیب در زیبایی اندام بایستی برنامه غذایی بدنسازی فیتنس نیز اتخاذ نمود.

ادامه مطلب...

رژیم غذایی برای بدنسازی

رژیم غذایی برای بدنسازی چگونه باید باشد؟

همانطور که می دانیم تغذیه، رژیم غذایی و مکمل ها در افزایش حجم عضلات در کنار تمرینات سنگین بدنسازی الزامی و ضروری است. بنابراین برای داشتن عضلاتی حجیم و خوش ترکیب در زیبایی اندام بایستی رژیم غذایی مناسبی برای بدنسازی نیز اتخاذ نمود.

ادامه مطلب...

رژیم غذایی بدنسازی برای چربی سوزی

رژیم غذایی بدنسازی برای چربی سوزی چگونه باید باشد؟

همانطور که می دانیم تغذیه، رژیم غذایی و مکمل ها در افزایش حجم عضلات در کنار تمرینات سنگین بدنسازی الزامی و ضروری است. بنابراین برای داشتن عضلاتی حجیم و خوش ترکیب در زیبایی اندام بایستی رژیم غذایی بدنسازی برای چربی سوزی نیز اتخاذ نمود.

ادامه مطلب...

لاغری شکم بعد از سزارین

چگونه پس از سزارین سریع لاغر شویم؟

رژیم غذایی لاغری شکم بعد از سزارین موجب تسریع کاهش وزن و آب شدن چربی دور شکم و پهلوها می گردد. مادر در دوران بارداری و حاملگی به خاطر رژیم غذایی و تقصیه جنین خود مجبور است رژیم غذابی پر کالری ای داشته باشد که معمولا موجب افزایش وزن و چاق شدن مادر می گردد.

ادامه مطلب...

لاغری شکم با دارچین و زنجبیل

آیا لاغری شکم با دارچین و زنجبیل ممکن است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خواص دارچین و زنجبیل در کاهش وزن و لاغری و همچین آب کردن شکم فراوان است و تحقق لاغری شکم و پهلو با استفاده از دارچین و زنجبیل غیر ممکن نمی باشد.

ادامه مطلب...

لاغری شکم بعد از زایمان

چگونه پس از زایمان سریع لاغر شویم؟

رژیم غذایی لاغری پس از زایمان موجب تسریع کاهش وزن و آب شدن چربی دور شکم و پهلوها می گردد. مادر در دوران بارداری و حاملگی به خاطر رژیم غذایی و تقصیه جنین خود مجبور است رژیم غذابی پر کالری ای داشته باشد که معمولا موجب افزایش وزن و چاق شدن مادر می گردد.

ادامه مطلب...

درباره پزشکی به زبان ساده

پزشکی به زبان ساده می کوشد تا اطلاعات معتبر و به روز پزشکی و سلامت دنیا را به زبانی ساده در اختیار عموم قرار دهد.توجه شود که مقالات ما صرفا برای افزایش آگاهی و آشنایی بیشتر با مسائل پزشکی می باشد و نباید توصیه پزشکی تلقی شوند.

جدیدترین ارسال ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید